Endre tekststørrelsen
Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac). Trykk på + for å forstørre eller – for å forminske.

 

Resultat Løp nr 6: Kongsløpet 10. september

 

1 – Turid Veie

2 – Terje Hofstad

3 – Tor Petter Abelsen

4 – Inger Rindsem Wass

5 – Hjørdis Kolstad

6 – Ingrid Sørgjerd

7 – Arne Ramdal

8 – Liv Moflag

9 – Torbjørn Veie

Alle uten tid.

Resultatene fra bedriftsløp nr.5

Avholdt 27.08.18 på Trones.

Arr: Bakketun v/Ann Sissel Vehus.

Alle løp uten tid:

Hjørdis Kolstad

Randi Augdal

Bård Jørgen Augdal

Johanne Holthe

Rolf Brennskag

Oddrun Brennskag

Torbjørn Veie

Turid Veie

Kjellrun Karlsen

Inger Rindsem Wass

Bjørnar Skrove

Anne Eline Vehus Skjerve

Martin Vehus Skjerve

Fredrik Vehus Skjerve

Sigrid Vehus Skjerve

Ann Sissel Vehus Skjerve

Jostein Kålen

 



Resultater fra løp nr.4

4 km i Levanger Arboret, Staupsmarka. Til sammen 23 deltagere gjenomførte   
årets trim.
Klasse uten tidtaking, 4 km.
Navn Lag
Ingrid Sørgjerd
Turid Veie Verdal kommune
Torbjørn Veie Grande Betong
Inger Wass Samvirkelaget BIL
Kjellrun Karlsen Samvirkelaget BIL
Oddrun Brennskag Skogn
Liv Mari Moflag Levanger kommune
Hjørdis Kolstad Kolstad
Rolf Brennskag Skogn
Terje Hofstad Terjus Data
Randi Augdal
Bård Jørgen Augdal
Johanne Holthe
Ann Sissel Vehus Bakketun BIL
Martin Vehus Skjerve Bakketun BIL
Anne Eline Vehus Skjerve Bakketun BIL
Sigrid Vehus Skjerve Bakketun BIL
Fredrik Vehus Skjerve Bakketun BIL
Tor Petter Abelsen Verdal kommune
Arne Ramdal Ramdal Skog/Utm.
Klasse med tidtaking, 4 km.
Plass
 nr. Navn Lag Tid
1 Thomas Haugan Vuku Bilsenter 14.48.3
2 Stig Jonny Hanssen Team Adonai 17.15.7
3 Geir Kolstad Stiklestad Eiendom 17.50.6


Resultater fra løp nr.3

Arrangert på Ørin 28 mai. 

Arr: Spenncon

 

Vidar Skjerve                                    2 sek

Sigrid Vehus Skjerve                        3 sek

Martin Vehus Skjerve                     5 sek

Stig Viken                                        13 sek

Jostein Kålen                                  14 sek

Fredrik Vehus Skjerve                   16 sek

Ann Sissel Vehus                            17 sek

Terje Hofstad                                  18 sek

Ann Eline Vehus Skjerve               25 sek

Sverre Sagland                                27 sek

Rolf Brennskag                                28 sek

Bård Jørgen Augdal                        49 sek

Inger Rindsem Wass                      2,05 min

Hjørdis Kolstad                               2,06 min

Kjellrun Karlsen                              2,06 min

Turid Veie                                        2,07 min

Oddrun Brennskag                         5,36 min

Randi Augdal                                   5,36 min

Johanne Holthe                               5,36 min

 

Uten tid:

Per Arne Urland

Bjørnar Skrove

Asbjørn Løding

Torbjørn Veie

Resultater fra løp nr. 2 arrangert på Røstad 14 mai 2018

Arrangør: Bedriftsutvalget

Totalt 23 deltagere.

Nullerløp. 

Dvs.alle starter kl.1900

 

Følgende uten tid:                                                              Med tid:

Bjørnar Skrove                                                                     Thomas Haugan        - 16,23

Asbjørn Løding                                                                    Eimund Aamot           - 19,10

Per Arne Urland                                                                   Stig Hansen                - 19,45

Tor Petter Abelsen                                                              Terje Hofstad             - 25,47

Alfrida Minde Abelsen                                                        Harry Gilberg             - 26,14

Rolf Brennskag

Oddrun Brennskag

Johanne Holthe

Arne Ramdal

Liv Moflag

Hjørdis Kolstad

Kjellrun Karlsen

Randi Augdal

Bård Jørgen Augdal

Inger Rindsem Wass

Jostein Kålen

Ann Sissel Vehus

Ann Eline Vehus Skjerve



Resultater fra 1. løp 30 april 2018

Arrangør: Vitec A/S

Sted: Gamle Akervakta.Verdal

Løypelengde 5,0km.

Totalt 23 deltagere.

Følgende uten tid:                                    Følgende på tid:

Bjørnar Skrove                                            Sverre Sagland  21,03

Torbjørn Veie                                              Ellev F.Østnes   21,46

Turid Veie                                                   Jan E.Østnes      22,43

Randi Augdal                                              Joar Hofstad      24,42

Johanne Holthe                                          Terje Hofstad     27,27

Rolf Brennskag                                           Harry Gilberg      28,02

Oddrun Brennskag

Odd E.Haugan

Jostein Kålen

Per Arne Urland

Kjellrun Karlsen

Inger Wass

Hjørdis Kolstad

Arne Ramdal

Liv Moflag

Tor Petter Abelsen

Ann Sissel Vehus




Sommerkarusellen

Her finner du resultatene av sommerkarusellen 2017

Kontakt oss

Følg oss

Samarbeidspartnere

DESIGN + CMS NETPOWER.NO